Facebook Pixel Domeny internetowe www pl, com, eu, io tanio! Rejestracja, ceny

Tanie domeny internetowe, rejestracja domen WWW

Jak wybrać dobrą domenę?

Mamy dla Ciebie propozycje, jak to zrobić skutecznie i prawidłowo

1

Krótko brzmiąca nazwa

Wybierając domenę, należy skupić się na tym, aby nie była ona zbyt długa, dzięki temu jest dużo łatwiejsza do zapamiętania. Użytkownicy łatwiej zapamiętają Twój adres, nie będzie mowy o pomyłkach czy błędnym wyszukiwaniu. Krótka domena nadaje się do celów reklamowych oraz sprawia wrażenie profesjonalizmu w Twoim biznesie.

2

Nazwa domeny musi być trafna

Nazwa domeny musi być trafna, nie może zostać wybrana przypadkowo. Musi się ona odnosić do działalności Twojej firmy, stowarzyszenia czy fundacji. Trafna nazwa domeny poprawa skuteczność pozycjonowania, co pozwoli na szybsze wyszukwanie Twojej witryny. Jeśli chcesz, aby Twoja marka była lepiej rozpoznawana w sieci, dobierz roztropnie słowa kluczowe, kojarzące się z Twoją działalnością, które wykorzystasz do wybrania swojej domeny!

3

Jak najprościej!

Nazwa domeny, musi być zarówno krótka jak również prosta do wymówienia oraz zapamiętania. Nie może to być zlepek liter jak np.: jcxfsdg.pl, gdyż takie domeny wyglądają nieprofesjonalnie oraz ciężko je przekazać werbalnie.

4

Tematycznie

Pamiętaj, że adres Twojej strony to również wizytówka Twojej firmy. Nie możesz reklamować swojej strony, poprzez domenę wykorzystując słowa, hasła, tematykę zupełnie inną od tego, czym zajmuje się przedsiębiorstwo, stowarzyszenie czy fundacja. Warto stosować w domenie słowa, które nawiązują do marki.

5

Jakie rozszerzenie powinno być wybrane?

Wszystko zależy od zakresu działalności i publiki, do których musi odnosić się strona. Jeśli zależy nam tylko i wyłącznie na odbiorcach z Polski, w zupełności wystarczy nam domena z rozszerzeniem.pl. Z drugiej strony, jeśli chcielibyśmy podkreślić charakter globalny, możemy zastosować tutaj rozszerzenie na przykład.com. Całość tego zabiegu, dobrze wpływa na odbiór Twojej witryny, a adres staje się bardziej okazały oraz profesjonalny.

6

Twoja domena jest poprawna i skuteczna!

Stosując wszystkie opisane przez nas wcześniej wskazówki, masz pewność, że Twoja domena jest skuteczna i efektywna. Jest to niezwykle ważny krok podczas rozpoczynania działalności swojego biznesu w internecie.

Czym są domeny?

Dowiedz się więcej

Jest to nazwa, która występuje w globalnym systemie nazw (DNS). Jest ona wykorzystywana w Internecie do znalezenia Twojego serwera. Domenę internetową możemy rozdzielić na dwie części - nazwę główną oraz rozszerzenie (końcówkę). W przypadku nazwy głównej, możemy użyć na przykład nazwy firmy lub organizacji, bądź też nazwę działalności, którą wykonujemy. Rozszerzenie, które stanowi drugą część domeny, jest ustalone przez Ciebie. Każde z państw ma swoje własne, odpowiednio przypisane rozszerzenie domeny np. Polska -.pl, Wielka Brytania -.uk, Stany Zjednoczone -.us itp. Wśród domen, możemy wyróżnić również, np. domeny regionalne (.krakow.pl), oraz globalne:.com,.net. Dla przykładu możemy przedstawić naszą stronę internetową: domenę host1.eu. Składa się on z dwóch wyrazów, które są rozdzielone kropkami: host1 - nazwa organizacji,.eu to rozszerzenie europejskie. Domeny mogą zawierać litery, liczby, znak '-'. Z drugiej strony nie ma możliwości odróżniania wielkich i małych liter. Host1 przedstawią szeroką ofertę dostępnych domen w atrakcyjnych cenach.

Dlaczego warto zainwestować w domeny?

Dobra domena to ważny element Twojego biznesu!

Dobra domena to ważny element Twojego biznesu! Dzięki dobrej oraz krótkiej domenie prowadzącej do naszej witryny internetowej, zyskamy częstszy powrót użytkowników pod nasz adres. Dobrze dobrana domena, działa jak magnes również na nowych klientów. Poszukują oni słów kojarzących się na przykład z naszą działalnością, w popularnych wyszukiwarkach internetowych, takich jak google, bing i inne. Twoja domena jest niezwykle istotnym elementem budowania marki oraz prestiżu, szczególnie podczas procesu tworzenia naszego przedsiębiorstwa. Dobra domena to bez wątpienia doskonała inwestycja dla każdej firmy. Odpowiednio dobrana domena, może skierować dziennie nawet tysiące potencjalnych klientów na konkretne witryny internetowe. Wszystko to odbywa się bez generowania dodatkowych kosztów, ponieważ będą to wejścia bezpośrednie. Posiadając domenę najbardziej chwytliwą, łatwą do zapamiętania, zyskujesz przewagę nad konkurencją. Dobrze dobrana domena, jest bardzo ważnym aspektem, budowy prestiżu Twojej marki.

Zaufaj naszym usługom, bo wyróżnia je:
Dodatkowe pakiety Dla każdego coś dobrego!!! Kupując pakiet hostingowy, otrzymasz w cenie Abonamentu domenę + certyfikat SSL, na okres jednego roku.
Niezwykła wydajność dysków SSD i NVMe Dzięki wykorzystaniu tylko najszybszych dostępnych na rynku dysków w technologii SSD oraz NVMe. Nasze usługi charakteryzują się niesamowitą wydajnością.
Bezpłatna pomoc on-line Dostępna 24/h Zmawiając usługi oferowane w firmie Host1, możesz zawsze liczyć na doskonałą obsługę oraz profesjonalne doradztwo, oparte na dużym doświadczeniu.
Doskonałe ceny Atrakcyjna oferta Atrakcyjna oferta hostingu i serwerów, przeznaczonych do uruchamiania serwisów internetowych, aplikacji biznesowych oraz innych usług internetowych.
Zaufali nam:
Nasza infrastruktura
Informujemy, iż na naszej stronie, używamy plików Cookies, które są potrzebne do prawidłowego świadczenia naszych usług. Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Zobacz więcej/ Zaakceptuj
Host1 Adrian Zajonz Eisenbergerstr. 13 58708 Menden, Niemcy Europejski ID-Ust.-Nr.: DE 212789176