Facebook Pixel Serwery dedykowane z administracją - profesjonalny hosting dla firm

Serwery dedykowane dla profesjonalistów i firm

  • Wysoka wydajność
  • Gwarancja
  • Profesjonalne wsparcie

Serwery Dedykowane

Wybierz dedykowany serwer dla swojej firmy
Serwery dedykowane na start

ECO Server

Serwery dedykowane na start

Podstawowa wersja serwera dedykowanego. Idealny serwer dla małych przedsiębiorstw, lub niedużych aplikacji wymagających stabilnego rozwązania.

Zobacz więcej
Wydajne serwery dedykowane

Power Server

Serwery dla profesjonalistów

Zaawansowany serwer dedykowany o wysokiej wydajności. Rozwiązanie dedykowane dla aplikacji wymagających wysokiej mocy obliczeniowej.

Zobacz więcej
Serwery dedykowane z procesorami Intel Scalable

Xeon Scalable

Moc procesorów Scalable.

Najbardziej wydajne rozwiązanie dostępne na rynku. Serwery dysponujące połączeniem najnowszej technologii z niesamowitą stabilnością.

Zobacz więcej

Czym jest Serwer Dedykowany?

Rozwiązania biznesowe

Serwery dedykowane to usługa, w której klient wynajmuje serwer na wyłączność, nie dzieląc jego zasobów z innymi użytkownikami. Każdy serwer dedykowany, umieszczony jest w profesjonalnej serwerowni, która przystosowana jest do realizacji tego typu zadań i dysponuje redundantnym źródłem zasilania oraz profesjonalnym system HVAC. Serwery dedykowane są własnością Host1, za które bierzemy pełną odpowiedzialność i zobowiązujemy się do zapewniania stabilności i wydajności jego działania. Po nabyciu jednego z oferowanych przez nas serwerów dedykowanych, klient posiada możliwość pełnej kontroli nad nim. W naszej ofercie można znaleźć również szeroką gamę serwerów dedykowanych, całkowicie zarządzanych przez Host1. Firma Host1 – serwery numer 1 – dokonuje wszelkich starań, aby przeciwdziałać atakom ze strony spamerów, hakerów itp. Serwer dedykowany oferowany przez firmę Host1 to po prostu trafiona inwestycja!

Dlaczego serwer dedykowany?

Sprawdź zalety

Dla kogo są serwery dedykowane?

Oferta naszych serwerów dedykowanych, skierowana jest głównie do większych przedsięborstw i wymagających użytkowników. Jeśli posiadasz dużą liczbę aktywnych użytkowników, ta opcja jest właśnie dla Ciebie. Nie dzielisz serwera z nikim innym, w związku z tym dysponujesz jego pełną mocą obliczeniową i możliwościami. Sam wybierasz system operacyjny oraz potrzebne oprogramowanie, a także dowolnie go konfigurujesz. Hosting dedykowany w Host1 to z pewnością idealne rozwiązanie dla profesjonalistów!

Serwery w Host1

Specjalizujemy się w dostarczaniu serwerów dedykowanych, przeznaczonych przede wszystkim na duże projekty. Klient otrzymuje od nas fizyczne urządzenie – serwer o parametrach dostosowanych do swoich potrzeb. Klient korzystając z serwera dedykowanego ma pełen dostęp do swoich aplikacji i narzędzi, co znacznie ułatwia pracę swojej firmy.

Serwery dedykowane dla firm

Serwery dedykowane dla firm

Podstawą działania każdej firmy jest dostęp do profesjonalnych rozwiązań informatycznych. Serwery dedykowane dzięki swojej niezawodności i szybkiemu działaniu są idealnym rozwiązaniem wspierającym funkcjonowanie Twojej firmy. Dzięki nam, ładujące się w nieskończoność strony www, niewczytujące się aplikacje oraz niskie limity danych to już przeszłość. Już dziś wybierz dedykowane serwery firmy Host1, by móc skupić się wyłącznie na Twoich klientach oraz rozwijaniu potencjału Twojej firmy.

Zalety dedykowanych serwerów

Nasze stabilne i niezawodne serwery dedykowane gwarantują bezpieczne przechowywanie danych Twojej firmy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dzięki nam Twoja strona www, poczta oraz aplikacje biznesowe będą działać stabilnie i niezawodnie. Oferujemy Ci serwery z nieograniczonym transferem o różnych parametrach: pamięci, mocy procesora oraz przestrzeni dyskowej. Gwarantujemy darmową reinstalację, zdalny restart przez 24 godziny przez 7 dni w tygodniu oraz możliwość rozbudowy komponentów. Wszystko w atrakcyjnych cenach. Poza najwyższej klasy serwerami dedykowanymi, gwarantujemy Ci wsparcie techniczne naszych najlepszych specjalistów.

Serwery Dedykowane

Sprzęt najwyższej klasy


Wykorzystywane przez nas rozwiązania, zbudowane są na sprzęcie najwyższej klasy. Jesteśmy w stałym kontakcie ze renomowanymi producentami takimi jak Supermicro, Intel, DELL, HPE, Huawei, Samsung i wiele innych. Nasza infrastruktura sprzętowa serwerów dedykowanych, oparta jest o najszybsze dostępne procesory z rodziny Intel Xeon. Stawiamy na nieustanny rozwój, dlatego stosujemy doskonałej jakości pamięci operacyjne oraz najszybsze dostępne na rynku dyski twarde SAS, SSD, oraz NVMe. Wszystko to ma na celu zapewnienienić stabilność oraz bezawaryjne działania Twojego hostingu. W naszej infrastrukturze wykorzystujemy również sprzęt sieciowy produkowany przez niekwestionowanego lidera branży - firmę CISCO. Doskonale pracująca infrastruktura sieciowa jest podstawą wydajnego hostingu dedykowanego!
Supermicro Serwery Dedykowane

Pozostała infrastruktura


Serwery dedykowane Scalable

Procesory

Nasze serwery dedykowane zawsze zbudowane są z najnowszych, najbardziej stabilnych rozwiązań sprzętowych. Sprzęt stosowany w serwerach dedykowanych, wykorzystujący procesory z rodziny Intel Xeon, spełnia stawiane przez Ciebie wymagania.

Serwery dedykowane SSD NVMe

Dyski SSD

W naszych serwerach dedykowanych stosujemy dyski SSD, które mają za zadanie przyspieszyć ilość operacji wykonywanych na nich, a także zapewnić wydajność i niezawodność pracy. Serwery dedykowane posiadają tylko i wyłącznie najnowsze i w pełni sprawdzone dyski SSD.

Serwery dedykowane z cisco

Zaawansowany sprzęt sieciowy

Korzystamy z niezwykle bezpiecznych systemów łączności, najlepszych dostawców. Dążymy do zapewnienia idealnych rozwiązań dla użytkowników naszych serwerów dedykowanych. Infrastruktura sieciowa jest dla nas niezwykle ważnym punktem oferty. Gwarantujemy doskonałe rozwiązania w naszych serwerach dedykowanych.

Zaufaj naszym usługom, bo wyróżnia je:
Dodatkowe pakiety Dla każdego coś dobrego!!! Kupując pakiet hostingowy, otrzymasz w cenie Abonamentu domenę + certyfikat SSL, na okres jednego roku.
Niezwykła wydajność dysków SSD i NVMe Dzięki wykorzystaniu tylko najszybszych dostępnych na rynku dysków w technologii SSD oraz NVMe. Nasze usługi charakteryzują się niesamowitą wydajnością.
Bezpłatna pomoc on-line Dostępna 24/h Zmawiając usługi oferowane w firmie Host1, możesz zawsze liczyć na doskonałą obsługę oraz profesjonalne doradztwo, oparte na dużym doświadczeniu.
Doskonałe ceny Atrakcyjna oferta Atrakcyjna oferta hostingu i serwerów, przeznaczonych do uruchamiania serwisów internetowych, aplikacji biznesowych oraz innych usług internetowych.
Zaufali nam:
Nasza infrastruktura
Informujemy, iż na naszej stronie, używamy plików Cookies, które są potrzebne do prawidłowego świadczenia naszych usług. Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Zobacz więcej/ Zaakceptuj
Host1 Adrian Zajonz Eisenbergerstr. 13 58708 Menden, Niemcy Europejski ID-Ust.-Nr.: DE 212789176