Facebook Pixel O nas - Host1.eu

Host1 - O nas

O Host1.eu

Jesteśmy firmą hostingową, która działa na polskim rynku od 2005 roku. Specjalizujemy się w oferowaniu wysokiej jakości usług hostingowych, serwerów VPS i serwerów dedykowanych. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom niezawodności, bezpieczeństwa i wydajności ich stron internetowych i aplikacji.

Nasza oferta jest skierowana zarówno do małych i średnich firm, jak i do dużych korporacji i instytucji. Posiadamy bogate doświadczenie i wiedzę w zakresie hostingu i administracji serwerami. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i zaangażowanych specjalistów, którzy służą pomocą i doradztwem w każdej sytuacji.

Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i uznania na rynku. W ciągu przeszło 18 lat działalności zdobyliśmy zaufanie ponad 10 000 klientów z różnych branż i sektorów. Nasza firma jest liderem w dziedzinie wirtualizacji systemów operacyjnych Windows i Linux. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, wdrażania i utrzymania rozwiązań wirtualizacyjnych dla różnych sektorów i branż.

Naszą misją jest dostosowywanie się do potrzeb i wymagań naszych klientów, zapewniając im najwyższą jakość, niezawodność i bezpieczeństwo. Nasz zespół składa się z doświadczonych i certyfikowanych specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje i śledzą najnowsze trendy w technologii.

Jesteśmy partnerem biznesowym takich firm, jak: Supermicro, Microsoft, VMware, Oracle i Red Hat. Posiadamy bogate portfolio realizowanych projektów, które świadczą o naszym profesjonalizmie i zaufaniu naszych klientów.

Jeśli szukasz sprawdzonego partnera w dziedzinie wirtualizacji systemów operacyjnych Windows i Linux, zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przedstawimy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, elastyczne warunki współpracy i pełne wsparcie techniczne.

Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, co możemy zrobić dla Twojego biznesu!

Host1.eu a Bizserver.eu

Z przyjemnością informujemy, że poza świadczeniem profesjonalnych usług hostingowych jako Host1.eu, w ramach naszej spółki Bizserver Sp. z o.o., zajmujemy się projektowaniem, budowaniem i testowaniem serwerów dla klientów biznesowych i indywidualnych.

Poza informacją, iż marka Bizserver należy do właściciela Host1.eu, wartym podkreślenia jest fakt, że Bizserver to:

  • lider w dziedzinie hostingu i serwerów wirtualnych;
  • autoryzowany partner Supermicro (jednego z największych producentów systemów serwerowych na świecie), oferując szeroki wybór serwerów i komponentów do systemów serwerowych, takich jak: płyty główne, procesory, pamięci, dyski, zasilacze, obudowy i akcesoria;
  • firma specjalizująca się w wirtualizacji systemów operacyjnych Windows i Linux, co pozwala na uruchamianie wielu systemów na jednym komputerze lub serwerze;
  • profesjonalny sklep internetowy funkcjonujący pod adresem domenowym bizserver.eu oraz sklep stacjonarny zlokalizowany w siedzibie Bizserver Sp. z o.o. w Krakowie, przy ulicy Albatrosów 11;
  • odpowiedzialny partner w biznesie, świadczący usługi doradztwa, instalacji, konfiguracji i wsparcia technicznego dla swoich klientów.
  • nowoczesna i innowacyjna firma, która stale podąża za najnowszymi trendami w technologii serwerowej.

Jeśli więc szukasz sprawdzonego partnera w dziedzinie serwerów dla firm, zapraszamy do kontaktu z Bizserver.

https://www.supermicro.com/en/wheretobuy

Zaufaj naszym usługom, bo wyróżnia je:
Dodatkowe pakiety Dla każdego coś dobrego!!! Kupując pakiet hostingowy, otrzymasz w cenie Abonamentu domenę + certyfikat SSL, na okres jednego roku.
Niezwykła wydajność dysków SSD i NVMe Dzięki wykorzystaniu tylko najszybszych dostępnych na rynku dysków w technologii SSD oraz NVMe. Nasze usługi charakteryzują się niesamowitą wydajnością.
Bezpłatna pomoc on-line Dostępna 24/h Zmawiając usługi oferowane w firmie Host1, możesz zawsze liczyć na doskonałą obsługę oraz profesjonalne doradztwo, oparte na dużym doświadczeniu.
Doskonałe ceny Atrakcyjna oferta Atrakcyjna oferta hostingu i serwerów, przeznaczonych do uruchamiania serwisów internetowych, aplikacji biznesowych oraz innych usług internetowych.
Zaufali nam:
Nasza infrastruktura
Informujemy, iż na naszej stronie, używamy plików Cookies, które są potrzebne do prawidłowego świadczenia naszych usług. Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Zobacz więcej/ Zaakceptuj
Host1 Adrian Zajonz Eisenbergerstr. 13 58708 Menden, Niemcy Europejski ID-Ust.-Nr.: DE 212789176