Facebook Pixel VPS - tanie serwery wirtualne - hosting dla firm Host1.eu

Serwery VPS - wirtualne

  • Wysoka wydajność
  • Gwarancja
  • Profesjonalne wsparcie
  • Backup 24h za DARMO

Serwery wirtualne

Wybierz jedną z usług
Serwery wirtualne Wordpress, Plex

Next Generation

Skonfigurowany Wordpress VPS, Serwery Multimedialne

Serwery Next Generation łączą ulubione media w jednym miejscu. Plex organizuje twoje osobiste wideo, muzykę i kolekcje zdjęć i przesyła je do wszystkich twoich urządzeń. Platforma Wordpress. Dzięki usłudze ownCloud użytkownicy psiadają jeden interfejs, z którego mogą uzyskać dostęp, synchronizować i udostępniać pliki na dowolnym urządzeniu, w dowolnym czasie iz dowolnego miejsca.

Zobacz więcej
Serwery wirtualne Container VPS

Linux Desktop

Serwery wirtualne i platformy kontenerowe, takie jak Docker.

Container VPS działają z oprogramowaniem hiperwizora. zapewniającym współdzielone wsparcie jądra w wielu instalacjach macierzystego systemu operacyjnego. Korzystają z silnika uruchomieniowego do wirtualizacji takimi jak Kubernetes, Docker Swarm, Mesosphere DC / OS, OpenStack, CloudStack lub CoreOS Tectonic w celu elastycznego skalowania udostępniania zasobów na serwerach.

Zobacz więcej
Serwery wirtualne Windows VPS

Windows VPS

Pełna wirtualizacja z zainstalowanym systemem Windows.

Windows VPS to serwery wirtualne z systemem operacyjnym Windows 2019. Wirtualny serwer wykorzystuje technologię KVM. Zarządzanie serwerem odbywa się za pomocą usługi pulpitu zdalnego. VPS Windows to idealny wybór do obsługi witryn o większym natężeniu ruchu i złożonych aplikacji internetowych. Łatwa administracja i wiele opcji konfiguracyjnych są dostępne dla rozsądnego miesięcznego kosztu.

Zobacz więcej
Serwery wirtualne Cloud VPS

Cloud VPS

Środowisko wirtualne zarządzane przez specjalistów z Host1.

Cloud VPS to idealnie dopasowane rozwiązanie do Twoich potrzeb. Serwer VPS w pełni zarządzana przez specjalistów z Host1, bez wymaganej wiedzy technicznej. Typowa konfiguracja chmury na platformie KVM, XEN lub VMware. Różnica dotyczy rodzaju używanego sprzętu. Zamiast przechowywania pamięci na serwerze hosta wszystkie dane są przechowywane na znacznie większej macierzy SAN z wieloma dyskami.

Zobacz więcej

Czym jest Serwer Wirtualny

Rozwiązania biznesowe

Serwer VPS (Virtual Private Server) to wirtualna maszyna dostarczana przez firmę Host1 - znakomity zamiennik maszyny dedykowanej. Serwer VPS stanowi część serwera, wyodrębnioną w procesie wirtualizacji, która dostarcza zdecydowanie wyższy poziom bezpieczeństwa. Serwer jest dzielony na kilka serwerów VPS, z których każdy ma przydzieloną możliwość kontroli nad swoim systemem. (Umożliwia instalacje i wspólne działanie w jednym czasie dowolnej liczby systemów) Serwer VPS może być obsługiwany przez wielu użytkowników równocześnie. Każdy z VPS’ów otrzymuje wyodrębnioną ilość miejsca, jakie może zająć na dysku serwera. Każdy serwer wirtualny może uruchomić swój własny pełnoprawny system operacyjny, który działa jako odrębna instancja. Wszystkie jednak są zależne od serwera matki tak zwanym node na którym zostały utworzone. Jeżeli serwer główny zostanie wyłączony - żaden VPS nie będzie działał. VPS to usługa pośrednia między hostingiem, a serwerem dedykowanym. VPS pozwala na korzystanie z określonej przestrzeni dyskowej oraz wykorzystanie części mocy obliczeniowej serwera. Nie występuje tutaj konkurencja o miejsce, tak jak w hostingu, każdy VPS korzysta tylko i wyłącznie z przyznanych mu zasobów serwera. Wybierając VPS masz pełną kontrolę nad środowiskiem systemowym. Jest to rozwiązanie zapewniające większe bezpieczeństwo aplikacji niż w przypadku hostingu. Każdy VPS posiada włąsny dedykowany adres IP. VPS’y są przeznaczone dla użytkowników zaawansowanych, dla których hosting to za mało, którzy posiadają potrzebę określonego miejsca i możliwości, dodatkowo otrzymują pełną kontrolę i możliwość wyboru systemu operacyjnego. W praktyce oznacza to, że serwer wirtualny udostępnia użytkownikowi możliwość zainstalowania dowolnego oprogramowania. Warto zauważyć, iż dla wielu zadań usługi realizowane przez serwer VPS są w zasadzie równoznaczne z możliwościami oferowanymi przez funkcje dostępne przy serwerach dedykowanych. Zamawiając tego typu usługę, warto zastanowić się, czego oczekujemy i z jakich usług będziemy korzystać przy realizacji planowanych przez nas wdrożeń. Korzystając z usług hostingowych Host1, masz do wyboru serwer wirtualny Widnows czy serwer VPS Linux.

Serwer wirtualny

Z myślą o korzyściach

Dzieli cię tylko kilka kroków od zmaksymalizowania działań twojego biznesu w sieci. Dzięki naszym wirtualnym serwerom zyskasz swobodę i bezpieczeństwo. Są one dostępne w wersji ekonomicznej i biznesowej dla każdego.

Serwery wirtualne, które przygotowaliśmy, stanowią kompletną ofertę. Łączy ona najnowsze rozwiązania technologiczne: Podążając za rozwojem technologii i potrzebami rynku IT, dajemy ci możliwość dostosowania wymagań serwera do Twoich potrzeb. Ty decydujesz o wszystkim.

Mając do dyspozycji usługi firmy Host1 inwestujesz w sprawdzone serwery wirtualne i dedykowane. Bezpieczeństwo naszej serwerowni to nasz priorytet. VPS z systemem Linux lub Windows Server albo dedykowana maszyna to specjalnie przygotowane i zoptymalizowane rozwiązania. Dla nas ważne, aby móc sprawnie prowadzić swoją działalność w sieci. Dlatego wciąż wsłuchujemy się w Twoje potrzeby. O bezpieczeństwo i dostępność danych zadba Host1. Wyboru możesz dokonać, porównując poszczególne serwery vps i serwery dedykowane na stronie naszej firmy. Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy w wyborze najlepszego rozwiązania serwerów wirtualnych, zapraszamy do kontaktu. Nasze SLA jest na poziomie 99,9%.

Serwery VPS Host1 - świetne rozwiazanie dla wszystkich web developerów

Pracujesz jako Web Developer? Pragniesz tworzyć aplikacje? Dzięki serwerom VPS Host1, bezproblemowo i bardzo szybko stworzysz niezbędne środowisko do zarządzania Twoimi projektami. Serwer VPS Linux czy serwer wirtualny Windows? Wybór należy do Ciebie!

Serwery VPS Host1 to świetne rozwiązanie dla sklepów internetowych

Serwery VPS Host1 odsłaniają możliwości dla klientów, którzy chcieliby lub posiadają własne sklepy internetowe. Dzięki zaawansowanej możliwości kontroli i ustawienia środowiska, sklepy internetowe oparte na VPS-ach są bardzo wydajne, a praca z nimi jest przyjemnością dla developerów.

Możesz dostosować swoje serwery VPS Host1 do potrzeb. Proponujemy zacząć od najniższego pakietu, w przypadku niewystarczających parametrów, systematycznie zwiększać. Wszystko odbędzie się bez przerwy w dostarczaniu usługi! Interesuje Cię serwer VPS Linux, czy może korzystający z systemu Windows? W kwestii wyboru systemu operacyjnego, wybór także należy do Ciebie!

Wirtualne serwery – VPS
Serwery wirtualne VPS Xeon

Serwery VPS firmy Host1 korzystają z najnowszych technologii

Naszą wewnętrzną zasadą jest zapewnienie najnowszych, stabilnych rozwiązań sprzętowych. Nasz sprzęt jest oparty na urządzeniach amerykańskiego producenta serwerów Supermicro. Serwery te wykorzystują wysokie taktowanie procesorów z rodziny Intel. Zapewniają one dużą moc oraz potrafią działać wydajnie nawet przy najbardziej obciążających programach czy aplikacjach.

Standardem w naszej firmie są dyski SSD. Dzięki ich użyciu w dostarczanych przez serwerach VPS, zapewniamy od dziesięciu do stu razy zwiększoną wydajność w porównaniu do standardowych rozwiązań, wykorzystujących dyski talerzowe. Dyski SSD również odznaczają się zdecydowanie mniejszą awaryjnością.

Co możesz zrobić z serwerem VPS?

Serwery VPS to doskonała alternatywa dla serwerów dedykowanych. Na przygotowanych przez nas serwerach wirtualnych użytkownik jest w stanie wybrać sobie system operacyjny, na który chciałby pracować. VPS to rozwiązanie, które z pewnością usatysfakcjonuje zwolenników pełnej kontroli nad systemem. VPS Windows oraz VPS Linux to świetne propozycje dla wymagających użytkowników. Zastosowań naszych serwerów VPS jest niezliczona ilość.

Serwer WWW

Przygotuj skonfigurowane środowisko dla swojej strony WWW.

Serwer Pocztowy

Zarządzany przez Ciebie serwer wirtualny poczty POP, IMAP i SMTP, który skonfigurujesz według potrzeb.

Serwer Backup

Dzięki temu serwerowi wirtualnemu bezproblemowo zarchiwizujesz swoje dane oraz będziesz miał dostęp do danych.

Monitoring usług

Środowisko przeznaczone do monitorowania pozostałych usług zakupionych w Host1.

Serwer do rozmów głosowych

Serwer zapewniający możliwość przeprowadzenia rozmów głosowych w jednym momencie, w znakomitej jakości.

Serwer DNS

Możliwość konfiguracji własnego serwera nazw, przy wykorzystaniu naszych serwerów wirtualnych.

Serwer VPN

Dla bezpieczeństwa możesz wykorzystać VPN do transmisji szyfrowanych danych między serwerami.

Serwer Baz danych

Możesz zainstalować każdy rodzaj silnika bazodanowego takich jak MySQL, PostgreSQL, MariaDB, SQLite, itp.

Serwer Forex

Zautomatyzuj handel i zarabiaj pieniądze.
Zaufaj naszym usługom, bo wyróżnia je:
Dodatkowe pakiety Dla każdego coś dobrego!!! Kupując pakiet hostingowy, otrzymasz w cenie Abonamentu domenę + certyfikat SSL, na okres jednego roku.
Niezwykła wydajność dysków SSD i NVMe Dzięki wykorzystaniu tylko najszybszych dostępnych na rynku dysków w technologii SSD oraz NVMe. Nasze usługi charakteryzują się niesamowitą wydajnością.
Bezpłatna pomoc on-line Dostępna 24/h Zmawiając usługi oferowane w firmie Host1, możesz zawsze liczyć na doskonałą obsługę oraz profesjonalne doradztwo, oparte na dużym doświadczeniu.
Doskonałe ceny Atrakcyjna oferta Atrakcyjna oferta hostingu i serwerów, przeznaczonych do uruchamiania serwisów internetowych, aplikacji biznesowych oraz innych usług internetowych.
Zaufali nam:
Nasza infrastruktura
Informujemy, iż na naszej stronie, używamy plików Cookies, które są potrzebne do prawidłowego świadczenia naszych usług. Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Zobacz więcej/ Zaakceptuj
Host1 Adrian Zajonz Eisenbergerstr. 13 58708 Menden, Niemcy Europejski ID-Ust.-Nr.: DE 212789176