Z myślą o korzyściach

Dzieli cię tylko kilka kroków od zmaksymalizowania działań twojego biznesu w sieci. Dzięki naszym wirtualnym serwerom zyskasz swobodę i bezpieczeństwo. Są one dostępne w wersji ekonomicznej i biznesowej dla każdego.

Serwery wirtualne, które przygotowaliśmy, stanowią kompletną ofertę.

Łączy ona najnowsze rozwiązania technologiczne:

  • serwery vps (openvz vps, windows vps, kvm vps, cluster vps)
  • serwery dedykowane (power server, enterprise, storage, biz server)
  • hosting wirtualny – dla stron internetowych i aplikacji

Podążając za progresem informatycznym i potrzebami rynku IT dajemy ci możliwość skonstruowania konfiguratora serwera. Ty decydujesz o wszystkim.

Oferta

Virtual Private Server - twój prywatny serwer wirutalny

Server VPS to doskonały substytut prawdziwego dedykowanego sprzętu fizycznego siedzącego w szafie serwerowej.

Serwery OPENVZ VPS

Serwer ten dostępny jest w kilku wersjach. Ich zaletą jest możliwość modyfikacji i dodawania dodatkowej mocy procesora, przestrzeni dyskowej oraz pamięci RAM.

Serwery WINDOWS VPS

Specjalnie przygotowane maszyny wirtualne pod system operacyjny Windows. Możliwość swobodnej konfiguracji, w zależności od potrzeb. Darmowa licencja na Windows Server 2012 DataCenter R2.

KVM VPS

Serwery oparte o wirtualizacje KVM to usługa najbardziej zbliżona do serwera dedykowanego pod względem funkcjonalności.

CLUSTER VPS

Prywatny serwer wirtualny w naszej chmurze obliczeniowej szyty na miarę twoich potrzeb.

Serwery dedykowane

Fizyczna maszyna dostępna tylko dla ciebie w naszej serwerowni. Sam decydujesz o jej parametrach i konfiguracji.

POWER SERVER

Dostępny w trzech opcjach 8, 16, 32GB pamięci RAM. Możliwość wyboru dysku SSD i instalacji popularnych dystrybucji Linuxa lub Windows Server.

ENTERPRISE

Jesteś właścicielem firmy? Serwer Enterprise są dostosowane do potrzeb większego przedsiębiorstwa. Możliwość rozbudowy dysków oraz duża ilość pamięci RAM umożliwi sprawne funkcjonowanie systemów np.: własnego środowiska do wirtualizacji.

BIZ SERVER

Opcja dla firm, które potrzebują przepustowości na poziomie 1000 Mbps i dużej przestrzeni na dane.

Pełna dyspozycyjność

Mając do dyspozycji usługi firmy Host1 inwestujesz w sprawdzone serwery wirtualne i dedykowane. Bezpieczeństwo naszej serwerowni to nasz priorytet. VPS z systemem Linux lub Windows Server albo dedykowana maszyna to specjalnie przygotowane i zoptymalizowane rozwiązania. Dla nas ważne jest byś mógł sprawnie prowadzić swoją działalność w sieci. Dlatego wciąż wsłuchujemy się w Twoje potrzeby. O bezpieczeństwo i dostępność danych zadba Host1.

Wyboru możesz dokonać, porównując poszczególne serwery vps i serwery dedykowane na stronie naszej firmy. Zapraszamy do kontaktu jeśli potrzebujesz fachowej pomocy w wyborze najlepszego rozwiązania. Nasze SLA jest na poziomie 99,5%.