Wirtualizacja

Opcja wirtualizacji to idealna propozycja dla osób, które potrzebują funkcjonalności serwera dedykowanego jednocześnie nie ponosząc dużych kosztów. Dzięki podzieleniu jednego serwera na kilka maszyn wirtualnych masz możliwość korzystania z zalet serwera dedykowanego nie ponosząc kosztów wynajmu całej maszyny. To idealne rozwiązanie dla firm, które potrzebują funkcjonalności pełnego serwera dedykowanego, jednocześnie nie potrzebując całej mocy maszyny. Korzyści płynące z wykorzystania wirtualizacji:

Elastyczne wykorzystanie mocy maszyny – często zdaża się, że potrzebujemy tylko 10-15% mocy pełnego serwera, jednak wiemy, że za rok będziemy potrzebować jej więcej. Dzięki wirtualizacji nie musimy inwestować w drogi sprzęt, który przez dłuższy czas będzie nie wykorzystywany, ponieważ w każdej chwili możemy zwiększyć przydzielone zasoby.

Obsługa starszych aplikacji i systemów – w wielu firmach nadal wykorzystuje się aplikację, które działają na starych systemach operacyjnych. Przeniesienie tych aplikacji na nowe systemy operacyjne wiąże się z dużymi kosztami. Z drugiej strony koszt naprawy starych komputerów jest co raz większy ze względu na trudność dostępu do, nie produkowanych już, podzespołów. Dzięki wirtualizacji możemy bez problemu korzystać ze starych aplikacji i systemów na nowoczesnym sprzęcie.

Większa niezawodność – dzięki wirtualizacji niepoprawne działanie jednej aplikacji nie wpływa na inne, ponieważ działa ona na innym systemie operacyjnym.

Zaufaj naszym usługom,
bo wyróżnia je

Znakomita oferta serwerów dedykowanych

Dodatkowe pakiety

Dla każdego coś dobrego!!!

Kupując pakiet hostingowy, otrzymasz w cenie Abonamentu domenę + certyfikat SSL, na okres jednego roku.

Wydajne serwery dedykowane i wirtualne

Niezwykła wydajność dysków.

SSD i NVMe

Dzięki wykorzystaniu tylko najszybszych dostępnych na rynku dysków w technologii SSD oraz NVMe. Nasze usługi charakteryzują się niesamowitą wydajnością.

Hosting support 24/7

Bezpłatna pomoc on-line

Dostępna 24/h

Zmawiając usługi oferowane w firmie Host1, możesz zawsze liczyć na doskonałą obsługę oraz profesjonalne doradztwo, oparte na dużym doświadczeniu.

Tanie serwery dedykowane

Doskonałe ceny

Atrakcyjna oferta

Atrakcyjna oferta hostingu i serwerów, przeznaczonych do uruchamiania serwisów internetowych, aplikacji biznesowych oraz innych usług internetowych.

Zaufali nam

 • Futbolowo.pl
 • Agora
 • nportal.pl
 • lizardmedia
 • Prometeusz

Nasza infrastruktura
 • Juniper
 • Microsoft Server
 • vmware
 • cisco
 • Intel
 • Supermicro
Informujemy, iż na naszej stronie, używamy plików Cookies, które są potrzebne do prawidłowego świadczenia naszych usług. Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Zobacz więcej/ Zaakceptuj
facebook